FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM a.s. Vlašim 1 - 3 Č. Budějovice

Vlašim – České Budějovice 1:3 (0:1)

Branky: 89. Zlatohlávek – 31. Mršić, 53. Mihálik, 60. Čavoš.

Sestavy: Vlašim: Řehák – Hošek (60. Starý), Broukal, Breda, Svoboda – Višinský (46. Zlatohlávek), Kozel (46. Janda), Křišťan (60. Zukal), Zinhasovič, Rigo (70. Pier) – Alijagič (60. Akram).

Č. Budějovice: Vorel – Čolić (46. P. Novák), Havel, Talovierov (63. O. Novák), Skovajsa (63. Mašek) – Vais (46. Valenta), Hellebrand (46. Čavoš) – Mihálik, Hora (58. Tolno), Mršić (46. Brandner) – Škoda (58. Bassey).

Úvod utkání nabídlo aktivitu domácích. Dynamo se ale postupně dostalo do zápasu, ale mohlo jako první inkasovat. Nejprve zastavil domácí ofsajd a poté Denis Višinský v dobré pozici volil místo střely přihrávku a míč hosté dokázali odvrátit. Nakonec to byli hosté, kteří otevřeli skóre utkání. Zpoza vápna vypálil nechytatelnou střelu Matěj Mršič – 0:1. Jednobrankový náskok si svěřenci trenéra Horejše odnášeli i do kabin.

Ve druhém poločase se přítomní diváci dočkali gólově zajímavého průběhu zápasu. Úvodní tlak využil v 53. minutě ke druhému gólu Dynama Michal Škoda – 0:2. Netrvalo to ani deset minut a jihočeský tým mohl opět slavit. Míč tentokrát dostal do sítě Patrik Čavoš – 0:3. Tříbrankový náskok si ligisté hlídali, ale přeci jen dovolili vlašimským alespoň čestný zásah. Přihrávku z levé strany zužitkoval Tomáš Zlatohlávek – 1:3.