FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM a.s. Vlašim 1 - 3 Dukla
05. 02. 2022 - 14:00UMT Na Lukách, Vlašim

Vlašim – Dukla 1:3 (1:1)

Branky: 17. Kneifel – 41. Bin Seung, 57. Adediran, 82. Bin Seung. ŽK: Červenka.

Vlašim: Vágner – Broukal, Rigo, Zinhazovič (46. Ďouděra), Hošek (46. John), Breča, Icha, Svoboda, Jurásek, Kneifel, Suchan.
Dukla: Reichl – Piroch, Kozma, Červenka (61. Pázler), Cienciala, Bin Seung, Souček, Kulhánek, Hrubeš, Kozel, Barac.

Do dalšího přípravného utkání vstupovala Vlašim v okleštěné sestavě díky početné marodce. I přes to se však domácí celek dokázal dostat do vedení, když se v 17. minutě prosadil Jonáš Kneifel – 1:0. Dukla se snažila odpovědět, ale vlašimská obrana dokázala pokusům dlouho odolávat. Nakonec se ale hostům přeci jen zadařilo. Čtyři minuty před koncem poločasu zakončil brejk Bin Seung a vyrovnal – 1:1

Po vyrovnaném prvním poločase byli hosté ve druhém poločase přeci jen o chlup lepší a postupně se to projevilo i ve skóre. Nejprve 57. minutě posunul Červenka míč na nabíhajícího Quadri Adedirana, který překonal vyběhnuvšího Vágnera – 1:2. Několik málo minut před koncem utkání pak navýšil vedení Dukly ještě korejský fotbalista Bin Seung – 1:3. Vlašim tak poprvé v zimní přípravě našla přemožitele.