FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM a.s. Vlašim 4 - 0 Ml. Boleslav B
12. 02. 2022 - 11:00UMT Na Lukách, Vlašim

Vlašim – Mladá Boleslav B 4:0 (2:0)

Branky: 18. Suchan, 43. Rigo, 74. Rigo (pen.), 80. Jurásek.

Vlašim: Řehák – Broukal (60. Zukal), Rigo, Lehoczki, Hošek (46. Breda), Svoboda, Icha, Kneifel (60. Solomon), Jurásek, Krunert (60. Zinhasovič), Suchan (60. Douděra).
Ml. Boleslav B: Lichtenberg – Vlk, Novotný, Komárek, Snížek, Hájek, Dufek, Obadal, Leitl, Kabancov, Tymošenkov. Střídali: Coňk, Bičiště, Angelozzi, Majer, Bejbl, Ulrich

Vlašim vstoupila do utkání aktivně a plnila roli papírového favorita v tomto utkání. První vážnější nebezpečí před hostující brankou však vyřešil úspěšným zákrokem brankář Lichtenberg. V 18. minutě však byl krátký na přesně zakončení Jana Suchana – 1:0. Domácí byli i nadále aktivní a Josef Řehák v domácí brance moc práce neměl. Domácí vedení naopak před poločasem navýšil Tomáš Rigo, který se nejlépe zorientoval v pokutovém území – 2:0

Ve druhém poločase se obrázek hry příliš nezměnil. Vlašim měla více ze hry a v 74. minutě zápasu nařídil hlavní rozhodčí pokutový kop, který bezpečně proměnil Tomáš Rigo – 3:0. Tříbrankové vedení domácí trochu ukolébalo a deset minut před koncem napálili hosté tyčku za zády Josefa Řeháka. Právě nastřelená tyč hosty mrzela o necelou minutu později. Míč se totiž dostal ve vápně na kopačky Matěje Juráska a domácí fotbalista se dokázal zbavit obránce a následně chladnokrevně zakončit – 4:0. Vlašim mohla tedy slavit třetí výhru v přípravě. Další a poslední přípravné utkání odehraje Vlašim příští sobotu, kdy doma od 11:00 hostí Příbram.