Vlašim – Štěchovice 2:1

Vlašim 2 - 1 Štěchovice
09. 02. 2019 - 14:00UMT Na Lukách, Vlašim

Vlašim – Štěchovice 2:1 (1:1)

Branky: 34. a 72. Novotný - 11. Woitek. Diváci: 80. 

Vlašim: Bačkovský (46 Le Giang) - Janda, Shabanov, Štochl, Pavlík (46. Kadlec) - Plachý, Blecha (68. Cettl), Badocha (46. Gilyazutdinov), Ivanko-Macej (28. Fortelný) - Novotný, Výborný (46. Dao).  

Vlašim zdecimovaná celou řadou zranění vstoupila do sobotního utkání v ne zrovna ideálním rozpoložení. Hosté se dostali po jedenácti minutách hry do vedení, kdy se přesně trefil Woitek. Domácím se však podařilo do konce prvního poločasu vyrovnat brankou Novotného. Po změně stran udělal domácí realizační tým několik změn v sestavě a rozestavení. Právě tyto změny přinesly změnu k lepšímu a po druhém zásahu Novotného se nakonec družina Ericha Brabce mohla radovat z výhry 2:1. 

Trenér Erich Brabec po utkání: „Pro nás je to nyní velice těžké. S realizačním týmem jsme v předchozích dnech na hráčích pozorovali velkou únavu. A není se čemu divit, když poslední dobu zátěž táhne třináct hráčů. Nepodařilo se nám zatím vyprázdnit početnou marodku a na hráčích bylo vidět, že se vytratila určitá lehkost. Pevně věříme, že se vše obrátí k lepšímu a opět najedeme na náš styl z úvodu přípravy. V samotném utkání jsme v prvním poločase především v přechodové fázi ztráceli míče a kluci někdy situace řešili moc složitě. Ve druhé půli jsme zlepšili díky příchodu Daa a přeskupení sestavy náš projev a vše se zlepšilo a nakonec přišlo vítězství. Na pozici stopera odehrál celý zápas Shabanov a zkusili jsme i různé varianty především na levém kraji obrany, kde může nastupoval Pavlík i Kadlec.“