Vlašim – Táborsko 2:2

FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM a.s. Vlašim 2 - 2 Táborsko
30. 10. 2022 - 14:30

VLAŠIM – TÁBORSKO 2:2 (2:2)

Branky:  36. Solomon, 40. Suchan (z pen.) – 22. J. Mach, 26. Halinský (vla.). ŽK: Kone, Navrátil (oba Táborsko). 

Sestavy: Vlašim: Vágner – Kulhánek, Halinský, Heppner, Lehoczki – Rigo, Suchan (C), Solomon (86. Janda), Zinhasović (66. Langhamer), Smejkal (61. Horský) – A. Svoboda (86. Toula).

Táborsko: Zadražil – Kone, Mezera, Alexandr – Plachý, Kopřiva, Babacar, Tusjak (C), J. Mach (90. Navrátil) – Ledecký (78. Provazník, 90+4. Kosek), Varačka.

Úvod utkání se nesl v ofenzivním duchu. V devatenácté minutě Mach na sebe natáhl několik obránců a chtěl servírovat pas před odkrytou branku Babacarovi, který na něj jen o kousek nedostáhl.

Ve dvaadvacáté minutě už šel hostující tým do vedení. Tusjak zakombinoval na levé straně hřiště s Babacarem a právě druhý jmenovaný nakonec přiťukl míč skórujícímu Janu Machovi, na jehož střelu na vzdálenější tyč byl domácí brankář Vágner krátký.

Hned o čtyři minuty později se hosté radovali podruhé. Hlavičku Babacara si do vlastní sítě srazil domácí Halinský ve snaze míč odvrátit. Domácí se ovšem nevzdali. Svoboda vypálil a jeho pokus dorazil deset minut před pauzou Solomon John.

Ještě před pauzou bylo srovnáno. Z rohového kopu vytěžila Vlašim pokutový kop, k jehož exekuci se postavil Jan Suchan a uklidil míč mimo dosah Zadražila.

Po změně stran byli aktivnější domácí, kteří toužili po dokonání obratu. Po hodině hry se na levé straně uvolnil Solomon a po jeho pasu zakončoval kousek vedle branky Táborska Smejkal. O pár minut později byli domácí ještě blíž. Přímý kop Langhamera totiž skončil pouze na tyči. A když v závěru zápasu netrefil úplně odkrytou branku domácí Svoboda, tak se body dělily.