FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM a.s. Vlašim 6 - 0 Zbuzany
14. 07. 2021 - 18:00Kollárova ulice

Vlašim – Zbuzany 6:0 (2:0)

Branky: 27. a 50. Zlatohlávek, 23. Kozel, 46. vlastní, 78. Alijagič, 80. Janda.

Sestava Vlašimi: Řehák – Starý, Broukal, Zukal, Jíra – Janda, Zlatohlávek, Kozel, Rigo, Višinský – Červenka. Střidali: Vágner – Breda, Blecha, Alijagič, Zinhasovič, Křišťan.

Utkání měli vlašimští hráči pod kontrolou a v prvním poločase se dokázal nejprve prosadit Kozel a chvíli po něm skóroval i Zlatohlávek. Po změně stran provedl Martin Hyský několik změn v sestavě a začalo padat i více branek. Tu první si hosté vstřelili sami. Druhou brankou v utkání se blýskl Zlatohlávek poté přišla průtrž mračen, která krom provazů deště přinesla i další dvě branky Vlašimi. Na 5:0 zvyšoval Alijagič a na konečných 6:0 upravil Janda. Následně bylo utkání v 81. minutě po dohodě obou trenérů vzhledem k prudkému dešti ukončeno.