FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM a.s. Vlašim 3 - 0 Žižkov

Vlašim – Žižkov (3:0)

Branky: 31. Kneifel, 39. Beran, 33. Planka.

Sestavy: Vlašim: Vágner – Pernica (46. Lacík), Breda (60. Dostál), Kulhánek, Heppner (46. Beránek) – Musil, Nogha, Planka (60. Šubert), Beran (60. Šimeček), Kneifel (46. Kareem), Osuagwu (60. Biegon).

Žižkov: Čtvrtečka – Kozojed, Tregler, Klusák, Řezáč, Petrák, Hönig, F. Ret, Prošek, Kovinič, Sodoma. Střídali: Kotek – Bárta, Divíšek, T. Ret, Vais, Rosa, Muleme, Toula.

V prvním poločase byla k vidění kvalitní a zpočátku i vyrovnaná podívaná. První velkou šanci zápasu měli domácí, když postupoval Osuagwu sám na bránu, ale Čtvrtečka jej dokázal vychytat a vše skončilo rohovým kopem. Vlašim postupně vystupňovala svou převahu a nakonec ve 31. minutě korunovala svůj dobrý výkon gólem, když se dokázal prosadit Jonáš Kneifel – 1:0. Netrvalo dlouho a Čtvrtečka lovil míč ze své brány podruhé, když přesně zamířil Štěpán Beran – 2:0. Do poločasové přestávky domácí stihli přidat i třetí branku. Podruhé v utkání se trefil navrátilec do Vlašimi David Planka – 3:0.

Ve druhém poločase oba celky prostřídaly sestavy a hrál se vyrovnaný fotbal. Vlašim hlídala zkušeně své vedení ve snaze jej navýšit, ale to se domácím nakonec nepodařilo. Žižkov si nakonec nedokázal poradit s neprostupnou obranou Vlašimi a ta tak mohla slavit první výhru v letošním roce a čisté konto k tomu.