Vyšehrad – Vlašim 2:4

Vyšehrad 2 - 4 Vlašim FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM a.s.
23. 01. 2021 - 13:00Praha

První přípravné utkání fotbalistů FC Sellier & Bellot Vlašim přineslo výhru nad Slavojem Vyšehrad v poměru 4:2. Zápas přitom pro středočeský celek nezačal dobře. Během prvního poločasu totiž vlašimští hned dvakrát prohrávali, ale nakonec dokázali zápas otočit a zvítězit. 

Slavoj Vyšehrad – Vlašim 2:4 (2:2)

Branky Vlašimi: Broukal, Bassey (z pen.), Vrána, Ogniomade.

Sestava Vlašimi: I. poločas: Řehák – Breda, Havel, Broukal, Radimský – Veselý, Salašovič, Průcha, Zeman, Janda – Bassey. II. poločas: Řehák – Kozel, Sváta, Zukal, Svoboda – Vrána, Zinhasovič, Dias, Ogniomade – Červenka, Firbacher.

„Bylo to pro náš tým první utkání po dvou měsících, takže se jednalo spíše o bojovný zápas. Pokud bych měl hodnotit hru, tak druhý poločas byl lepší z naší strany než první. Dokázali jsme hrát ve větším tempu a vstřelit rozhodující branku. Dobrou zprávou pro nás je i to, že se nikdo nezranil. Co se týče testovaných hráčů, tak nás vyloženě nikdo nezklamal. Hráči pracovali na sto procent, ale i přes to jsme ukončili testy obránce Havla. Ostatní testovaní hráči budou zatím pokračovat a uvidíme, jak na tom budeme příští týden,“ uvedl po prvním přípravném utkání trenér Vlašimi Daniel Šmejkal.

Partner FC Sellier & Bellot Vlašim