Hadaščok hattrickem sestřelil Jihlavu

Další přípravné utkání mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří zavítali na hřiště prvoligové Jihlavy. Zápas měli lépe rozehraní domácí prvoligisté, ale závěr utkání patřil Vojtěchu Hadaščokovi, který třemi brankami otočil vývoj utkání.

FC Vysočina Jihlava – FC Sellier & Bellot Vlašim 2:3 (1:0)
Vlašim dokázala svého soupeře potrápit už v úvodu utkání, ale gólově se hosté prosadit nedokázali. Co se nepovedlo hostům, tak se zdařilo Jihlavě. Ve 35. minutě utkání poslal míč za záda brankáře Ikauniekes. Když v 67. minutě zvyšoval na 2:0 pro prvoligový celek Dvořák, tak se zdálo být rozhodnuto, ale hosté se nadechli k velkému obratu.

Režisérské taktovky se ujak útočník Vojtěch Hadaščok, který nejprve v 72. minutě vyrovnal. Vlašim vykřesala naději na dobrý výsledek a naději na vyrovnání nabídli sami domácí, kteří darovali soupeři pokutový kop. Ten spolehlivě proměnil Hadaščok a dvě minuty před koncem vlašimský útočník dokonal hattrick a vstřelil rozhodující branku utkání.

Další přípravné utkání odehraje Vlašim v úterý proti prvoligové Příbrami na hřišti pražského Vyšehradu.