Hladký postup v poháru

První utkání v rámci tuzemského fotbalového poháru Mol Cup mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří hladce přešli přes divizní Český Krumlov po výhře.

Č. Krumlov – Vlašim 0:7 (0:4)

Branky: 34., 44. a 58 (z pen.) Biegon, 13. a 31. Toula, 48. Heppner, 80. Singhateh.

Sestava Vlašimi: Kolář – Heppner (61. Labík), Nogha (61. Singhateh), Kričfaluši (46. Franěk), Dostál – Janda, Šimeček, Onije (61. Ndiaye), Tavares (61. Šmiga) – Biegon, Toula.

Vlašim nastoupila do utkání s několika změnami v sestavě oproti posledním duelům ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. S kapitánskou páskou vedl tým do zápasu Ladislav Janda, v brance dostal šanci Marek Kolář a v základní sestavě byl poprvé například brazilský fotbalista Tavares a útočník Adam Toula. Právě jednadvacetiletý útočník se gólově prosadil ve 13. minutě a favorit se dostal do vedení. To se povedlo do poločasu středočeskému celku ještě navýšit, když se trefil znovu Adam Toula a dva přesné zásahy přidal Erik Biegon.

Po změně stran tak nebylo v jihočeském městě v podstatě co řešit a Vlašim své vedení ještě dokázala navýšit. Ve 48. minutě se prosadil Petr Heppner a o deset minut později proměnil pokutový kop Erik Biegon, který dovršit hattrick. Poslední pomyslní hřebíček do rakve domácím fotbalistům zatloukl deset minut před koncem utkání střídající Ebrima Singhateh – 0:7.