Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Hyský: Uděláme vše pro to, abychom baráž zvládli

Po konečném hvizdu sobotního utkání proti Opavě explodovala na straně Vlašimi vlna radosti a euforie. Tým z malého městečka pod Blaníkem slaví po dlouhé době historickou metu! Tou je postup do baráže o nejvyšší soutěž. Svou radost neskrýval v pozápasovém rozhovoru ani Martin Hyský do kamer České televize. 

„Radost a emoce, které zažíváme, jsou nepopsatelné. Budeme si to pamatovat do konce života,“ trousil ze sebe radostná slova po sprše, kterou dostal od svých svěřenců nadšený trenér Vlašimi Martin Hyský. „Ještě ale nejsme na konci naší cesty. Je to jen krůček a část splnění cíle, který jsme si v kabině dali,“ předeslal Martin Hyský s upozorněním, že jeho tým ještě čeká dvojzápas baráže proti celku z Teplic. „Netajili jsme se tím, že chceme postoupit. Uděláme vše pro to, abychom baráž zvládli,“ dodal stratég Vlašimi, který jí dotáhl na druhé místo tabulky.

Samotný zápas proti Opavě Vlašim jasně opanovala a soupeře přehrála. „Do zápasu jsme šli s tím, že chceme a musíme vyhrát a myslím, že jsme dokázali, že jsme po Brnu hráli nejlepší fotbal. Za sebe můžu říct, že za ten půl rok, co jsme tady, jsme si to zasloužili a je to krásné,“ komentoval utkání s Opavou záložník Vlašimi a jeden z lídrů týmu Jan Suchan.

První utkání baráže mají hráči Vlašimi na programu již tento čtvrtek 19. května od 17:00 v Teplicích. Náš klub pořádá pro fanoušky i autobusový zájezd. Více informací zde.