Konečně za tři! Vlašim – Kroměříž 2:0

Konečně za tři body! Fotbalisté Vlašimi se po delší odmlce dočkali vítězství a na domácím stadionu mohli slavit výhru 2:0 nad týmem z Kroměříže. O branky se postarali Petr Breda a Petr Heppner.

Vlašim – Kroměříž 2:0 (0:0)

Branky: 53. Breda, 74. Heppner. ŽK: Beran, Breda, Onije, Dostál – Machalík, Jaroň, Silný, Onda, Houser.

Sestavy: Vlašim: Vágner – Heppner (87. Kneifel), Breda, Planka, Kulhánek – Beran, Osuagwu, Vachoušek (61. Šubert), Onije (79. F. Dostál) – Kareem (46. Li. Pernica), Musil (61. Pikul).

Kroměříž: J. Dostál – Zavadil, Cupák, Houser (90. Chwaszcz), Silný – T. Matoušek (90. Kiška), M. Jaroň (68. Hrdlička), Fulnek, Kudela (68. Dočkal), Oulehla (79. Wala) – Machalík.

Po nevýrazném začátku se jako první do vážnější situace dostali hosté. Po patnácti minutách hry se rozhodl zakončit rychlý brejk Cupák a Vágner musel zasahovat. Vlašim odpověděla po deseti minutách hry, kdy se rozhodl zakončit Planka. Brankář hostí byl však na svém místě také včas. Z následného rohu zahrozil ještě Breda, ale jeho hlavička se do sítě také nedostala.

Do konce první pětačtyřiceti minutovky se oba celky dál snažili ohrožovat branku soupeře, ale jak Matyáš Vágner tak jeho protějšek Dostál míč za svá záda nepustil. Po prvním poločase tak na světelné tabuli svítilo skóre 0:0.

Po změně stran se do vedení mohli dostat hosté. Do velké šance e řítil Silný, ale Vágner opět svůj tým podržel. Hosté mohli litovat, když se po rohovém kopu dostal míč k Petr Bredovi, který jej poslal do sítě – 1:0. Odpovědí Hanáků byla střela Kudely, ale Vágner míč vyrazil.

Zhruba čtvrt hodiny před koncem uklidnil domácí publikum svou povedenou střelou Petr Heppner a domácí vedli o dvě branky – 2:0. V závěru utkání si Vlašim svůj náskok s přehledem pohlídala a po čtyřech utkáních mohla slavit tři body!