Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Ladislav Janda a Erich Brabec: Po druhém gólu jsme se trochu báli výhry

Televizní utkání v Brně nabídlo v úvodu zejména pro fanoušky brněnské Zbrojovky nevídanou podívanou, když hostující Vlašim opařila svého soupeře dvěma rychlými góly. „Po druhém gólu jsme se asi lekli, že vyhrajeme a trochu zalezli,“ usmíval se po skončení utkání v rozhovoru pro Českou televizi záložník Ladislav Janda. 

Třetí vítězné utkání zahájila Vlašim výborně díky pokutovému kopu, který proměnil Ladislav Janda. „Penalta podle mého úplně jasná a šli jsme do vedení. Dalších patnáct minut jsme hráli dobře a zakončili vše druhou brankou,“ usmíval se spokojený záložník vítězného celku, který proměnil právě pokutový kop. Ovšem po druhé vstřelené brance převzala iniciativu Zbrojovka. „Po našem druhém gólu jsme se asi lekli, že vyhrajeme a trochu zbytečně zalezli. Do poločasu jsem inkasovali a byli rádi, že jsme udrželi vedení,“ hodnotil utkání Ladislav Janda, kterého mohlo těšit i to, že ve druhém poločase on a jeho spoluhráči eliminovali útočné snahy Zbrojovky. „Byl to odpracovaný výkon i s trochou štěstíčka,“ dodal zkušený záložník.

Spokojeností po skončení zápasu zářil i trenér Erich Brabec. „Začátek zápasu vypadal, že naše výhra se rodí pěkně, ale pak se kluci zatáhli a za naši pasivitu jsme byli potrestáni,“ hodnotil první poločas zápasu trenér Erich Brabec. Kdo očekával od domácí Zbrojovky ve druhém poločase vyrovnání a případný obrat, čekal marně. „Ve druhé půli měli domácí už spíš jen centry, šance ne. Spíš jsme Brno měli potrestat z některého brejku,“ pokračoval Erich Brabec a dodal: „Bylo to ale krásně sehrané utkání.“