Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Ladislav Janda pro Deník

Nezvykle dlouhou podzimní část soutěže mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří byli jako hráči jiných klubů během podzimu v nelehké pozici. Situace kolem koronaviru nejen že přerušila soutěž, ale také kladla větší nároky na testování. Vším si musel projít i Ladislav Janda, který navíc ještě léčil své zranění. Krátce podzim zhodnotil v rozhovoru pro regionální deník. 

„Byla to hodně specifická podzimní část soutěže, ze které jsme vybruslili relativně dobře. Vybojovali jsme sedmnáct bodů, což je pro nás dobré,“ popsal podzim právě Ladislav Janda v rozhovoru pro benešovský deník, kde mimo jiné popsal i nelehkou situaci kolem koronaviru v týmu, kdy si onemocněním většina jeho vlašimských hráčů prošla. „Dva dny před zápasy jsme chodili na testy a předem jsme nevěděli, jak dopadnou. Na něco jsme se připravovali na trénincích, a pak to kvůli pozměněné sestavě bylo celé úplně jinak,“ přiblížila nelehkou situaci ikona vlašimského fotbalu.

Po podzimní části soutěže Vlašim přezimuje na sedmém místě tabulky. A jak se Ladislav Janda dívá směrem k jarní části soutěže? „Pod sebe koukat už nechceme. Pokud by všechno fungovalo dobře, chtěli bychom se posunout výš v tabulce,“ řekl Ladislav Janda.

Celý rozhovor s Ladislavem Jandou si můžete přečíst ZDE