Martin Hyský hodnotí remízu v Opavě

Premiéru na lavičce Vlašimi má za sebou trenér Martin Hyský, který vedl svůj výběr do bitvy proti ligové Opavě. „Zápas měl velmi dobré parametry,“ uznal po skončení zápasu lodivod Vlašimi. Jeho tým nakonec v utkání plném branek bral bod po remíze 3:3.

Hodnocení Martina Hyského: „Zápas měl velmi dobré fotbalové parametry. Hrálo se ve vysoké intenzitě nahoru a dolů. Musím přiznat, že se nám nevydařil vstup do utkání. Opava nás zatlačila, trefila břevno a poté proměnila penaltu. Poté přišla fáze zápasu, kdy jsme se dostali do hry a začali lépe kombinovat. Přišla i vyrovnávací branka z penalty, které předcházela pěkná akce. Soupeř dostal navíc i červenou kartu. Poločas se nám podařil dohrát dobře. Bohužel druhá půle šla jiným směrem, než jsme si představovali. Opava zjednodušila hru a my nedokázali udržet míč. Domácí navíc byli lepší v soubojích. Navíc jsme dostali dva zbytečné góly a všechno hrálo proti nám. Našemu týmu pomohlo střídání a já věřil do poslední vteřiny ve vyrovnání a nakonec to vyšlo po krásné kombinační akci. Jsem rád, že se nám to povedlo a kluky musím pochválit.“