Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Mládežníci absolvovali besedu s hráči A-týmu a trenérem Brabcem

Středeční podvečer patřil v tiskovém středisku na hlavním fotbalovém stadionu ve Vlašimi besedě hráčů kategorie U12 a U13 se dvěma hráči vlašimského áčka a trenérem druholigového celku Erichem Brabce. Zhruba dvouhodinová diskuze byla pro obě strany velmi zajímavá a především mladí hráči si odnesly několik dobrých rad do jejich další fotbalové kariéry. 

Mezi mladé naděje dorazila dvojice hráčů A-týmu. Jednalo se o zkušeného záložníka a vlašimského patriota Ladislava Jandu a jednadvacetiletý obránce Jan Pavlík. Oba hráči v čele s trenérem Erichem Brabcem na úvod posezení předávali mladým hráčům své dosavadní postřehy z hráčského i trenérského prostředí. Besedu sledovali i trenéři obou kategorií a přítomen byl i šéftrenér mládeže Milan Knížek.

Druhá část setkání patřila dotazům ze strany mladých fotbalových nadějí vlašimské kopané. Zvídavé otázky na oba hráče a trenéra zabraly nejpodstatnější část celého sezení a nouze nebyla ani o vtipné postřehy. Trenér Erich Brabec závěrem setkání jasně prohlásil, že podobným diskuzím se nebrání. „Já osobně bych byl rád, aby to ve Vlašimi takhle fungovalo a hráči, popřípadě já mohl předávat zkušenosti dál. Určitě se nebojte přes svoje trenéry na nás obrátit,“ uzavřel bývalý ligový obránce příjemný podvečer v tiskovém centru.

Erich Brabec dostal od jednoho z žáků otázku ohledně jeho účinkování v Lize mistrů: