Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Na Velký pátek do Příbrami

Velikonoční svátky odstartují pro fotbalisty Vlašimi utkáním v Příbrami na Velký pátek. Utkání 20. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY startuje na příbramském stadionu Na Litavce startuje v 18:00. 

Páteční soupeř v letošní sezóně zatím vybojoval 29 bodů a nachází se aktuálně na čtvrtém místě tabulky. Během dosavadního průběhu jara náš soupeř nasbíral tři body po dvou porážkách 0:1 a jedné výhře 2:0 v minulém kole na hřišti Kroměříže.

Svěřenci trenéra Karla Krejčího se na jaře představí na domácím stadionu podruhé. Nejlepším střelcem týmu je s pěti góly Jakub Nečas, který část své kariéry spojil i s Vlašimí, kde působil od roku 2015 do roku 2017.

Vlašim na jaře zatím nepoznala po třech utkáních hořkost porážky a po dvou remízách a jedné výhře se aktuálně vyhoupla na sedmou pozici tabulky se ziskem sedmadvaceti bodů. Do Příbrami Vlašim míří v dobré náladě a hráči i realizační tým chtějí uspět. „Každý zápas se snažíme vyhrát. Trenér Martin Hyský nám klade za cíl hrát o ty nejvyšší příčky a uděláme všechno proto, abychom jako tým tento cíl nejen v letošní sezóně naplnili,“ uvedl v rozhovoru obránce Vlašimi Filip Dostál.

Utkání 20. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Příbramí a Vlašimí startuje v pátek 29. března v 18:00.