Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Na závěr remíza se Zbrojovkou

Na úplný závěr letošního ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Vlašim na domácím stadionu remizovala 2:2 s brněnskou Zbrojovkou. Vlašimští museli v utkání dvakrát dotahovat. První vyrovnání zařídil Planka a podruhé srovnal skóre Kurka. 

VLAŠIM – BRNO 2:2 (1:1)

Branky: 26. Planka, 66. Kurka – 5. Juritka, 51. Alijagić (pen.). ŽK: Dostál – Šural.

Sestavy: Vlašim: Kolář – Dostál (60. Šubert), Breda, Kulhánek, Pernica (60. Kareem) – Nogha – Pikul (82. Biegon), Musil, Kurka, Planka, – Beran (82. Vachoušek).

Brno: Sváček – Lu. Pernica, Hamza (78. Texl), Endl – Alijagić (78. Potočný), Fousek (70. Nový), Granečný, Šural, Juritka (70. Kronus) – Smejkal – Jak. Řezníček (C) (83. Večeřa).

Poslední utkání letošního ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídlo ve Vlašimi zajímavou podívanou. Jako první se z gólu radovali hosté. Hned ve 4. minutě si prošel do vápna Pavel Juritka a po přímočarém útoku se nemýlil. Vypadalo to, že se dle předzápasových kurzů začne prosazovat favorit zápasu, ale domácí se po počátečním opaření po inkasované brance rozehráli a měli více šancí. Ta rozhodující přišla ve 26. minutě, kdy se po pěkné akci prosadil David Planka a vyrovnal. Do konce poločasu se i přes několik šancí skóre utkání neměnilo.

Druhá půle začala podobně jako ta první. Hned v úvodu se Zbrojovka opět radovala. Z penalty se trefil Denis Alijagić a opět strhl vedení na stranu jihomoravského celku. Vlašim ale nechtěla skončit sezónu domácí porážkou a svou snahu o vstřelení branky zúročila. Petr Kůrka využil zaváhání hostů a bylo z toho druhé vyrovnání. Nerozhodným výsledkem i zápas nakonec skončil.

z využitím fnliga.cz