Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Nové dresy – návrat k tradici

Do nového ročníku 2022/2023 vstupuje A-tým s novými dresy od renomované značky Nike doporučenou od našeho sponzora – společnosti 11teamsport. Novinkou je návrat k tradičním vlašimským barvám!

Fotbalisty Vlašimi tak fanoušci v domácím prostředí uvidí oblečené v modrých barvách – dresy, trenky a stulpny. Pro venkovní zápasy budeme používat barvy bílé. Samozřejmě lze tyto barvy různě kombinovat. Dresy graficky zpracoval a navrhl Karel Chaluš, který je mimochodem bývalý hráč Vlašimi a tímto mu děkujeme za jeho práci.

„Z několika návrhů jsme vybrali desingový a trendový model jehož charakteristikou je, že čísla, písmo i loga jsou jednobarevná – na bílých dresech modré a na modrých bílé. Na výběru se prakticky shodli všichni, co z různých variant a návrhů vybírali, a to včetně kapitána týmu Ládi Jandy. Pevně věříme, že se nové dresy budou našim fanouškům a hráčům líbit a přinesou našemu týmu štěstí,“ popsal výběr nových dresů tiskový mluvčí klubu Jiří Paýr. V nových dresech se tým poprvé představí při sobotním utkání s Jihlavou od 17:00.

Video, na kterém prezentujeme naše nové dresy pro nás natočil a zpracoval Matouš Vítek a David Smetana. Za jejich tvorbu rovněž děkujeme!