Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Novinky v kádru Vlašimi

Letní přípravu s týmem zahájilo hned několik nových tváří. Někteří hráči na zkoušce v našem klubu neuspěli a jiní naopak ano. Vedení klubu na konci uplynulého týdne a na začátku toho nového dotáhlo příchod hned několika hráčů.

Jedná se o hráče z pražské Slavie, kteří budou díky úzké spolupráci obou klubů, v našem celku působit. Hráči k nám přichází formou hostování na jeden rok.

Matyáš Vágner (brankář) – odchovanec pražského Tempa přestoupil do Slavie Praha v roce 2016, kde se probojoval v loňské sezóně na soupisku pro ročník Evropské ligy. A právě v této soutěži si po zranění Ondřeje Koláře v zápase s Rangers odbyl svou premiéru v soutěžích UEFA. V nejvyšší soutěži pak mladý brankář debutoval na jaře v utkání s Opavou.

Denis Višinský (záložník) – odchovanec Mělníku se dostal do Slavie v roce 2010 a postupně prošel všemi mládežnickými výběry. V loňské sezóně byl rovněž součástí B-listu pro ročník Evropské ligy, kde naskočil do druhého poločasu zápasu proti Arsenalu. Na jaře letošního roku si také odbyl svůj debut za A-tým, když nastoupil v základní sestavě osmifinále MOL CUPU proti Slavii Karlovy Vary.. V lize pak poprvé nastoupil na závěr utkání s Mladou Boleslaví. Je také členem mládežnické reprezentace.

Michal Hošek (obránce) – odchovanec fotbalového klubu ze Zbraslavi se přesunul v roce 2011 do pražských Bohemians. Z Ďolíčku se pak přesunul do Edenu, kde se dočkal i prvních oslav – v sezóně 2018/19 získal titul z U19. Do B-týmu Slavie přišel v sezóně 2019/2020, ve které nastupoval i za U19 v UEFA Youth League, kde nastoupil ke čtveřici zápasů. V sezoně 2020/2021 člen B-listu pro ročník Evropské ligy.

Denis Alijagič (útočník) – začínal jako šestiletý s fotbalem v rudém dresu Sparty, ale odtud přes Union Berou zamířil do Edenu, kde se postupně dostal do kádru B-týmu. V jeho dresu nastupoval v ČFL. V ročníku 2019/20 byl součástí týmu pro UEFA YOUTH LEAGUE. Je členem mládežnické reprezentace Bosny a Hercegoviny a v sezoně 2020/2021 figuroval na B-listu pro ročník Evropské ligy.

Jakub Křišťan (záložník) – devatenáctiletý záložník do Vlašimi přišel již během zimní přestávky a během jara odehrál v modro-bílém dresu dvanáct utkání.

Filip Prebsl (obránce) – začínal s fotbalem v Třeboradicích odkud zamířil v létě 2015 rovnou do Slavie. V sezoně 2019/2020 byl jako o tři roky mladší součástí širšího týmu pro UEFA YOUTH LEAGUE.