Páteční příprava nabídla těsnou porážku v Pardubicích

Reprezentační přestávku si fotbalisté Vlašimi zpestřili přípravným duelem s prvoligovými Pardubicemi. Po prvním poločase dokonce Vlašim nad svým soupeřem vedla, ale po změně stran se prvoligisté dokázali dvakrát prosadit a skóre otočit.

Pardubice – Vlašim 2:1 (0:1)

Branky: 52. Vít, 81. Matějka – 44. Alijagič.

Sestavy: Pardubice: Letáček – Halász (46. Prosek), Šejvl, Toml (46. Čihák), Lupač (46. Kurka) – Jeřábek – Kostka (60. Matějka), Tischler (81. Cadu), Chytil (60. Huf), Cadu (60. Dufek) – Matějka (46. Vít).

Vlašim: Surovčík – Sváta, Breda, Broukla, Svoboda – Janda, Blecha, Zinhasovič, Sogbo – Červenka, Alijagič. Náhradníci: Tichý – Papa, Starý, Rigo.

Oba celky se ve vzájemném duelu musely obejít bez hráčů, kteří si plní reprezentační povinnosti. I přes to, že ve vlašimské sestavě chyběl například Zlatohlávek s Višinským, tak se podařilo před poločasovou přestávkou dorazit míč do sítě Denisu Alijagičovi a Vlašim šla do vedení – 0:1.

Nadějný výsledek však po změně stran nevydržel. V 52. minutě se prosadil Matěj Vít. Ani remízový stav nakonec do konce zápasu nevydržel a devět minut před koncem dal výsledku konečnou podobu domácí Lukáš Matějka – 2:1.