Petr Havlíček: Příbram musíme hodit za hlavu a v neděli uspět

Po skončení zápasu seděl na lavičce a nevěřícně kroutil hlavou. Trenér Petr Havlíček nemohl uvěřit tomu, že zápas s Příbramí jeho tým ztratil během necelých šesti minut. “Za stavu 0:3 šlo těžko se zápasem něco udělat,” povzdechl si trenér, který pochválil výkon Příbrami. “Musíme to v neděli napravit,” hlásí Havlíček.

Trenére, jak se hodnotí takový zápas, který byl ztracen během krátkého času?

Zápas jsme si prohráli sami v pěti minutách. Udělali jsme dvě chyby, které soupeř potrestal. Příbram nastoupila ve velkém stylu. Díky našim chybám jsme soupeře dostali na koně . Poté to byl vyrovnaný zápas a my jsme již mohli těžko proti dobře hrajícímu týmu zápas otočit.

Je to trochu studená sprcha po předchozích dvou vydařených zápasech?

Výsledkově nevím, protože na Olympii jsme mohli klidně zvítězit, ale herně se nám ty dva zápasy povedly. Ve středu, kdybychom nedostali ty tři rychlé branky, tak mohl zápas dopadnout jinak, ale takový je fotbal a někdy se to stává.

V neděli vás čeká další zápas. Nastoupíte proti Hradci Králové….

Zápas s Příbramí musíme hodit za hlavu a musíme se nyní plně soustředit na nedělní utkání s Hradcem. Určitě budeme chtít udělat tři body a odčinit tím před našimi fanoušky nepovedený zápas s Příbramí.