Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Petr Heppner po nedělním utkání

Po skončení nedělního utkání s Táborskem (2:1) byl právem označován za hrdinu zápasu a kabina vyvolávala jeho jméno. „Jsem rád, že jsme to zvládli a poslední dva zápasy můžeme odehrát ve větším klidu,“ radoval se autor obou branek Petr Heppner.

Petře, jak hodnotíš duel proti Táborsku?

V prvním poločase to bylo z naší strany podle mě trochu svázané. Říkali jsme si sice, abychom nehráli pod tlakem, ale ono když se podíváte na tabulku, tak to prostě v hlavě stejně máte. Hra úplně špatná nebyla z naší strany, ale opět se nám povedlo inkasovat takový slepený gól, což je u nás poslední dobou tradice. Naštěstí se nám ve druhém poločase povedlo zápas otočit a vyhrát.

Poslední dobou ti to střílí a s Petrem Bredou patříte mezi nejlepší střelce…

Jelikož jsme obránci, tak musíme být spokojení a není to vůbec špatné. Určitě by bylo dobré, kdyby góly dávali i kluci, kteří to potřebují, aby byli více v pohodě. Je pravdou že v druhé polovině sezóny nás koncovka dost trápí.

Výhra nad Táborskem byla důležitá i vzhledem k situaci v tabulce, takže asi i velká úleva je to tak?

Stoprocentně je to tak. Tabulka je strašně vyrovnaná. Ještě dva zápasy zpátky jsme měli otevřenou cestu do baráže a teď jsme byli namočeni do boje o záchranu, což se nám povedlo definitivně odvrátit a můžeme poslední dva zápasy odehrát více v klidu.

Zkus nám popsat situaci u obou branek…

Při první brance jsem převzal míč od Beryho, převzal si míč na pravačku a vystřelil na zadní tyč. Při druhém gólu tam propadl míč po autu a já si dokázal míč pokrýt a naslepo vystřelit a zase na zadní tyč. Naštěstí to tam padlo. (směje se)