Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Podzim zakončíme v Chrudimi

Podzimní část druhé nejvyšší fotbalové soutěže zakončí fotbalisté Vlašimi utkáním na hřišti MFK Chrudim. Poslední mistrovské utkání letošního roku odehrají vlašimští v sobotu 11. listopadu od 10:15.

MFK Chrudim dokázala v minulém utkání zvítězit na hřišti rezervy olomoucké Sigmy a připsat si tak první venkovní výhru v letošním ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Nyní už se však výběr trenéra Radka Kronďáka připravuje na poslední utkání s Vlašimí. „Náš cíl je hlavně navázat na naše výkony v předchozích zápasech. A samozřejmě bodovat chceme,“ říká před utkáním obránce Chrudimi Daniel Kutík pro klubový web.

Vlašimi se v posledním duelu nedařilo a na domácím stadionu prohrála 0:1 s „béčkem“ pražské Sparty. „Je to smůla. Musíme jít dál. Porážka nás určitě mrzí a budeme ji chtít napravit v posledním utkání na hřišti Chrudimi,“ uvedl asistent trenéra Dušan Binder.

Oba sobotní soupeři na sebe již v letošním ročníku narazily. Ve druhém kole druhé nejvyšší soutěže se zrodila na stadionu v Kollárově ulici remíza 1:1. Vlašim tehdy poslal do vedení Solomon John ve třinácté minutě, ale čtvrt hodiny před koncem dokázali hosté vyrovnat po trefě Hufa. Jak dopadne nadcházející souboj budeme vědět v sobotu 11. listopadu zhruba kolem poledne.