Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Pohár zavede do Kollárovky Olomouc

Třetí kolo tuzemského fotbalového poháru MOL Cup zavede na vlašimský fotbalový stadion soupeře z nejvyšší soutěže – Sigmu Olomouc. Utkání je na programu v úterý 21. září od 16:00. Zajděte podpořit Vlašim v zajímavém souboji!

Sigma Olomouc se od roku 2017 po postupu z druhé nejvyšší soutěže opět pevně usadila mezi prvoligovou smetánkou. Rok po návratu do první ligy z toho bylo výborné 4. místo. V sezóně 2018/19 to bylo místo osmé. Rok poté jedenácté a v minulém ročníku vybojoval klub z Hané deváté místo. V aktuálně probíhajícím ročníku se tým vedený trenérem Václavem Jílkem pohybuje na šesté příčce s bilancí tři výher, tří remíz a jedné porážky.

V letošním ročníku MOL Cupu si Olomouc zahrála již ve 2. kole, kdy dokázala vyřadit SK Uničov po výhře 4:2 na jeho hřišti. „Sigma je dobrý tým, který se prezentuje slušnými výkony a pro nás je to určitě velmi zajímavá konfrontace,“ uznává kvality soupeře trenér Vlašimi Martin Hyský.

Jeho tým půjde do zápasu po dvou ligových porážkách v řadě, ale rozhodně nepůjdou do utkání se sklopenými hlavami. „V pohárovém utkání s Olomoucí samozřejmě chceme uspět! Hrajeme doma a budeme chtít našim fanouškům udělat radost v podobě postupu do další fáze soutěže,“ říká jasně před utkáním Martin Hyský.

Utkání 3. kola MOL Cupu mezi FC Sellier & Bellot Vlašim a SK Sigma Olomouc startuje na stadionu v Kollárově ulici v úterý 21. září od 16:00.