Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Předposlední přípravu odehraje Vlašim v Jihlavě

Předposlední přípravný zápas zimního bloku mají před sebou hráči Vlašimi. Tým od hory Blaník se tentokrát vydá na hřiště soupeře. Konkrétní cílovou stanicí bude Jihlava, kde se výběr Ericha Brabce střetne s místním druholigovým týmem FC Vysočina. Zápas startuje v 11:00. 

FC Vysočina Jihlava po svém sestupu z nejvyšší soutěže dokázala během podzimu vybojovat průběžné druhé místo a v zimní přípravě se zatím výběru trenéra Radima Kučery daří střídavě. Z celkem šesti zápasů jeho tým třikrát zvítězil a třikrát prohrál. Nejžhavější novinkou v jihlavském klubu je příchod Petra Bredy na hostování z ostravského Baníku. Právě Breda spojil část své kariéry i s vlašimským dresem.

FC Sellier & Bellot Vlašim si výsledkově na zimní přípravu zatím rozhodně stěžovat nemůže. Výběr Ericha Brabce dokázal v šesti přípravných zápasech hned pětkrát zvítězit. Porážku utrpěla Vlašim pouze jedinou. Co však nebylo pod horou Blaník dokonalé? Početně silná marodka, která by se měla postupně zmenšovat. Pohyb v kádru Vlašimi zatím zaznamenal především odchody (Hadaščok, Mareček, Plechatý, Túlio). „“Intenzivně jednáme o příchodu hráčů, kteří jsou u nás na zkoušce. Jednání zatím nejsou u konce,“ informoval fanoušky sportovní ředitel klubu Jan Jícha.

foto: fcvysocina.cz