Přehled výsledků 30. a 1.5.

Víkend je za námi a je na čase přinést opět přehled a výsledky našich týmů. Komu a jak se dařilo se dozvíte v následujících řádcích.

B-tým:

FC Sellier & Bellot Vlašim B – FK Komárov 1:4 (0:2)

Branky: 48. Vlasák – 30. a 54. Vokáč, 15. Mojdl, 88. Vaníček. ŽK: Toupal, Houdek – Komínek.

Sestava Vlašimi: Šanda – Máca (70. Žirovnický), Blažek, Toupal, Skiba (37. Kozel), Vlasák, Cettl (81. Houda), Fialka, Pajk (56. Zvára), Houdek, Pešek (64. Smetana).

Ženy:

FC Sellier & Bellot Vlašim – TJ Spartak Kaplice 8:2 (4:2)

Branky: 4. a 15. Rosová, 6. Vávrová, 11. Doubravová, 32. Lupačová, 56. Dušková, 71. Martina Procházková, 82. Pištěková. ŽK: Jedličková (Kaplice).

Sestava Vlašimi: Tůmová – Vafková, Markéta Procházková, Kňazíková, Novotná, Doubravová, Rosová, Opavová, Slavíková, Lupačová, Vávrová. Střídali: Brzková – Kalvodová, Pištěková, Čalounová, Martina Procházková, Dušková.

Vlašimské ženy odehrály svůj další domácí zápas v Sedlci-Prčici. Od první minuty domácí hráčky vlétly na soupeřky a během prvních deseti minut se trefily třikrát. Ve 4.minutě z trestného kopu Rosová, o dvě minuty později se prosadila Vávrová a v 10. minutě opět rozvlnila síť Rosová. Poté Kaplické hráčky hru vyrovnaly a měly také své šance, které ovšem vychytala výborná Tůmová. Během 27. a 28. minuty, ale byla také domácí brankářka překonána, nejprve po rohovém kopu a poté krásnou střelou do šibenice. Vlašimačkám střelecký prach nezvlhl a na konci poločasu střelou z vápna zvýšila vedení Lupačová.

Druhý poločas začal opět tlakem domácích žen, které zásluhou Doubravové zvýšily na 5:2. Šestou branku po centru Lupačové dala nejmladší domácí hráčka Dušková, sedmý gól si pro sebe připravila Martina Procházková, která prošla přes půl hřiště a zakončila své konání střelou k tyči. Osmou branku vstřelila po přihrávce od Slavíkové Pištěková. Pro domácí hráčky to bylo nejvyšší vítězství v sezóně a upevnily si tak druhé místo v tabulce.

Dorost U19:

FK Slavoj Vyšehrad B – FC Sellier & Bellot Vlašim 1:1 (1:1)

Branky: 26. Štěpánek – 22. Zvára. ŽK: Šindler – Máca.

Sestava Vlašimi: Tichý – Brabenec, Kozel (46. Pohorský, 83. Pajk), Jíra, Lhotka, Hrabánek, Zvára, Máca (77. Peška), Fučík (71. Dub), Pešek, Rytina (83. Lažan).

Dorost U17:

FK Slavoj Vyšehrad B – FC Sellier & Bellot Vlašim 3:2 (2:0)

Branky: 28. a 44. (z pen.) Khank Vu, 61. Khank Dang – 67. Hošek (z pen.), 90. Hůdek (z pen.). ŽK: Pavlíček, Khank Vu, Khank Dang – Hošek, Motlíček. ČK: 84. Svoboda, 90. Khank Dang (oba Vyšehrad).

Sestava Vlašimi: Tomčala – Filip, Kuntoš, Vaňkát (67. Růžička), Jadamus, Pešek, Liška, Franěk, Motlíček (67. Hůdek), Hošek, Pajk (46. Kotora).

Dorost B:

TJ Sokol Vrdy – FC Sellier & Bellot Vlašim B 1:8 (1:3)

Branky: 33. Němec – 21., 61. a 74. Brabenec, 44. a 86. Pohorský, 64. a 69. Lažan, 9. Pešek. ŽK: Hronovský, Sveřepa – Smetana.

Sestava Vlašimi: Strnad – Lažan, Žirovnický, Smetana, Houda, Brabenec, Růžička, Filip (46. Motlíček), Jadamus (46. Zeman), Pešek, Pohorský.

Dorost C:

SK Posázavan Poříčí n. Sázavou – FC Sellier & Bellot Vlašim C 6:2 (0:1)

Branky: 49., 59 a 66. Procházka, 55. Humpl, 69. Kulhavý, 80. Dobrý – 4. Štorc, 53. Janda. ŽK: Toula, Dobrý (oba Poříčí).

Sestava Vlašimi: Jelínek – Kůra, Kuklík, Štorc, Blažek, Růžek, Filip, Janda, Kletečka, Malinovský, Přitasil. Střídali: Veselka, Kamarýt, Burian, Pína.

Žáci U15:

FC Sellier & Bellot Vlašim – RMSK Cidlina 0:5 (0:3)

Branky: 2. a 25. Brzek, 13. Urban, 42. Špás, 52. Veselý. ŽK: Toula – Špás, Veselý.

Sestava Vlašimi: Šneidr – Kolman (35. Budil), Černý, Vlasák, Říha, Toula, Kristl, Veselý (30. Dub), Lacman (41. Kežlínek), Millington, Štauber (25. Bílek).