Aktuality

Aktuální informace a oznámení

První test, Vlašim přivítá zítra přivítá Písek

Od pondělí se vlašimští fotbalisté připravují a start druholigového jara. Po úvodních tréninkových jednotkách a testech na FTVS přichází i první přípravný zápas. V sobotu od 10:30 Vlašim hostí Písek. 

FC Sellier & Bellot Vlašim 

Vlašimští fotbalisté zahájili přípravu v pondělí 6. ledna prvním tréninkem pod dohledem realizačního týmu. Na úvodním tréninku se hlásilo i několik nových hráčů, kteří jsou ve výběru Daniela Šmejkala na testech. “Zatím budeme nové hráče zkoušet a uvidíme, jak se jim bude dařit. Rozhodnutého nic není,” uvedl před zahájením prvního tréninku šéf vlašimské lavičky. 

Novými hráči, kteří se hlásili na prvním tréninku byli Tomáš Bulíř, Michal Dohnalík, Ondřej Jankele, David Komárek, Jan Kadlec, Dominik Hašek a Jan Vondra. K týmu se ještě na zkoušku připojil záložník Michal Vrána s Bohemians 1905. 

FC Písek

I na jihu Čech zimní příprava začala na kraji tohoto týdne. Aktuálně třetí celek tabulky třetí nejvyšší soutěže zahájil nový rok téměř v totožném složení jako odehrál podzimní část sezóny. Novými tvářemi jsou Tomáš Froněk, který se vrátil domů na jih Čech z hostování v Chrudimi a ze Slovenska dorazil Damián Čarný. Z hostování se do svého mateřského klubu vrátila trojice hráčů. Tým naopak opustil brankář Martin Klement. 

Pro písecké hráče se bude jednat rovněž o první přípravný duel. Souboj mezi Vlašimí a Pískem začíná v sobotu od 10:30 na UMT Na Lukách.