Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Reprezentanti v akci

Volno v reprezentační přestávce se nedotklo hráčů Vlašimi, kteří byli nominování do reprezentačních výběrů. Jednalo se hned o čtveřici hráčů. A jak si jednotlivý borci vedli v dresech České republiky a Slovenska?

Denis Halínský (ČR U20) – v rámci neoficiální elitní ligy nastoupili hráči do dvaceti let v prvním utkání na půdě Polska, kde díky brance Denise Alijagiče zvítězili 1:0. Denis Halinský odehrál v obraně vítězného celku celých devadesát minut. Ve druhém utkání s Portugalskem zůstal Denis pouze mezi náhradníky.

Filip Horský (ČR U20) – i náš nejlepší střelec zimní přípravy nastoupil do utkání v Polsku v základní sestavě. Filip byl navíc u jediného gólu zápasu. Díky Horskému se dostal míč na hranici malého vápna a Alijagič následně poslal míč hlavou do branky a rozhodl celé utkání. Ve druhém duelu proti Portugalsku se dostal Filip na hrací plochu ve 46. minutě a o necelých dvacet minut později dal výsledky konečnou podobu, když zvýšil vedení českého výběru na 3:0.

Jakub Křišťan (ČR U20) – šikovný záložník, který se po půl roce opět dostal do Vlašimi nastoupil v prvním utkání proti Polsku v základní sestavě a odehrál 77 minut. Ve druhém duelu s Portugalskem (3:0) vydržel na hřišti do 86. minuty zápasu.

Tomáš Rigo (SR U21) – vlašimský záložník byl povolán do reprezentace Slovenska na trojici přípravných duelů. Do prvního zápasu proti Slovinsku (0:0) zasáhl ve 46. minutě utkání. Další zápas proti Bulharsku (1:0) zahájil v základní sestavě a vydržel na hrací ploše do 63. minuty. Ve třetím duelu pro Severní Makedonii (1:0) nastoupil na hřiště ve 13. minutě a vydržel až do konce utkání.