Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Rostislav Jandera: Místo nervozity jsme byli hladoví po výhře!

Velkou úlevu a radost zažili po posledním hvizdu rozhodčího v neděli fotbalisté Vlašimi, kteří po dlouhé sérii porážek uspěli a doma porazili Vítkovice 2:1. Radost a oslavy s týme prožíval i nováček v dresu Vlašimi Rostislav Jandera. 

Jak se vůbec odehrál váš příchod do týmu Vlašimi?

Přesun se odehrál rychle. Ve středu večer jsem se dozvěděl od manažera, že jsem pozvaný na přátelský zápas Vlašimi v reprezentační přestávce proti Ústí nad Labem a ve čtvrtek mi to ještě potvrdil trenér Nádvorník z Příbrami a hned ten den po zápase mi trenér Šmejkal zavolal, že o mě a Jirku Janušku mají zájem.

Jaký byl tvůj přehled o FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE před příchodem do Vlašimi? 

Tak o druhé lize přehled mám celkem velký, protože jsem jí hrál v sezóně 2017-2018 za Příbram, kde mi jako nováčkovi dal šanci trenér Csaplár a ještě navíc ve druhé lize jsou různě moji kamarádi a bývalí spoluhráči.

Přišel jste do týmu, který byl poslední, pět zápasů v řadě prohrál a přišel nový trenér. Byla na tvé straně nervozita a jak tě přijala kabina?

Tak nervozita ani nebyla. Beru to spíš jako velkou výzvu a motivaci pomoct týmu k lepšímu postavení v tabulce. Nemyslím si, že by Vlašim patřila na dno FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Jinak kabina si myslím, že mě přijala v pohodě, dost kluků v týmu znám.

Nedělní utkání bylo pro tým hodně důležité. Byli jste před utkáním nervózní?

Ani mi nepřišlo, že jsme byli nervózní. Spíš jsem cítil hlad po výhře a pro tým byla výhra nad Vítkovicemi určitě hodně důležitá.

Jak hodnotíš samotné utkání?

Z mého pohledu byly v zápase pasáže, které byly z naší strany povedené, ale na druhou stranu i trochu slabší. Chtěli jsme hodně moc vyhrát, což se nám nakonec podařilo!

Jak se ti zatím ve Vlašimi líbí?

Zatím se mi ve Vlašimi líbí. Jsem tu krátkou dobu a nemůžu si na nic stěžovat.

foto: fkpribram.cz