SG: Vítězná premiéra na turnaji

Stejně jako v minulém roce, tak  i letos se fotbalisté staré gardy Vlašimi účastní turnaje v Újezdu. Letošní premiérové utkání v sobotu 6. ledna skončilo výhrou týmu od hory Blaník 10:1 nad rivalem z Mukařova.

Vlašim – Mukařov 10:1

V prvním letošním utkání podávali od začátku hráči Vlašimi velice dobrý výkon, kterým rychlostí a technickou hrou hráče Mukařova převyšovali. Vlašimští otevřeli skóre již po pěti minutách hry a dále jej dokázali navyšovat. Do konce prvního poločasu přidali svěřenci trenéra Františka Kocury ještě čtyři branky. Dalších pět přidali po změně stran a konečné skóre na světelné tabuli ukazovalo 10:1 ve prospěch Vlašimi.

Mezi přítomnými diváky na utkání byl i trenér vlašimského A-týmu Martin Hyský, který se svým týmem za týden zahájí zimní přípravu.