SG: Vlašim si poradila i s Újezdem

Fotbalisté vlašimské staré gardy si v dalším utkání na turnaji v Újezdu dokázali poradit s domácím celkem, který porazili nakonec vysoko 6:2. Nyní je před Vlašimí poslední utkání.

Újezd – Vlašim 2:6

Obavy z velmi kvalitního soupeře, jímž byl domácí SK Újezd, se rozplynuly hned v úvodu zápasu. Ve druhé minutě skóre otevřel Ondra Průcha a vlašimská stará garda vedla 1:0. Hra byla i nadále vyrovnaná a oboustranně kvalitní. Druhý gól padl do branky Újezdu až ve 27. minutě. Na konci celé akce byl Milan Čapek.

Soupeř měl celou řadu gólových šancí, které bravurně zlikvidoval brankář Vladyka. Jemu patří velká pochvala, stejně tak i celému týmu. Vlašimi se povedlo přidat i další branky postupně se trefil ještě Čapek, Veselý a dvakrát Pohorský. Domácí dali dva góly a upravili tak stav na konečných 6:2 ve prospěch týmu od hory Blaník. Vlašim tak má před posledním utkáním stále plný počet bodů. V sobotu 17.2. čeká výběr trenéra Kocury tým AFK Semice.