Stará garda zahájila turnaj vítězně

Fotbalisté staré gardy Vlašimi zahájili letošní rok turnajem v Újezdu u Průhonic. První utkání odehráli vlašimští v sobotu proti Mukařovu. Po nerozhodném prvním poločase nakonec borci od Blaníka dokázali svého soupeře porazit 7:1.

Vlašim stará garda – Mukařov stará garda 7:1 (1:1)

Branky Vlašimi: Filip, Veselý, Jíša, Fiala, Januš, Šimáček, Skiba.

Sestava Vlašimi: Císař – Čermák, Šanda, Šimáček, Lapáček, Zákostelský, Fiala, Jelínek, Vlasák, Hulmák, Budil, Veselý, Jíša, Veselý, Průcha O., Dvořák, Skiba, Januš, Filip, Volšický.

Za Mukařov nastoupila krom dalších kvalitních fotbalistů i legenda Sparty a bývalý reprezentant Petr Vrabec. Samotné utkání proti kvalitnímu soupeři nabídlo v prvním poločase celkem dvě branky – po jedné na každé straně. Nicméně o poločasové přestávce změnil trenér Vlašimi František Kocura taktiku a ve druhém poločase se to ukázalo jako správný tah. Vlašim dokázala svému soupeři nastřílet šest branek a nakonec slavit výhru 7:1. Radost tak po utkání byla jednoznačně na straně Vlašimi, a to nejen z výsledku, ale také z dobré organizace, o kterou se v Újezdu postaral Jaroslav Nikl. Jedinou kaňkou na celém utkání bylo zranění Martina Lapáčka. Doufáme, že nepůjde o nic vážného a Martin pomůže týmu i v dalších zápasech.

Další utkání má stará garda na programu na stejném místě v sobotu 14. ledna od 14:00 a narazí na Škvorec.

Na snímku: horní řada zleva: František Kocura – trenér, Pavel Čermák, Josef Šanda, Pavel Šimáček, Martin Lapáček, Luboš Zákostelský, Jaroslav Fiala, Miroslav Jelínek, Libor Vlasák, Pavel Hulmák, Pavel Budil.

Dolní řada zleva: Jan Jíša, Vladimír Veselý, Ondřej Průcha, Zdeněk Císař, Stanislav Dvořák, Václav Skiba, Jan Januš, Roman Filip, David Volšický.