Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Štěchovice dalším soupeřem v přípravě

Dalším utkáním bude zítra pokračovat zimní příprava hráčů Vlašimi. Tým, který zužovala početná marodka, vyzve na umělém trávníku ve sportovním areálu Na Lukách třetiligový celek ze Štěchovic. Zápas startuje ve 14:00.

Tým TJ Štěchovice je účastníkem třetí nejvyšší fotbalové soutěže v České republice a po odehraných podzimních sedmnácti zápasech má na svém kontě dvacet jedna bodů. V zimní přípravě zatím sobotní soupeř vlašimského celku odehrál dva zápasy.

V prvním utkání zimní přípravy Štěchovice vedly po poločase 2:0 nad Litoměřickem, ale ve druhém dějství došlo k obratu a čtrnáctý tým třetiligové tabulky podlehl svému soupeři nakonec 2:3. Druhý zápas byl o poznání lepším vystoupením svěřenců trenéra Zbyňka Busty a přinesl výhru 3:0 nad Motorletem.

FC Sellier & Bellot Vlašim má za sebou polovinu zimní přípravy a odehráno celkem pět zápasů s bilancí čtyř výher a jedné porážky. Minulostí je i soustředění v jihočeské Třeboni. Tým však zužovala celá řada zdravotních potíží, když se na marodku postupně dostali hráči jako Oskar Fotr, David Skopec, Adam Kučera a další. “Očekáváme, že se marodi začnou opět vracet do tréninkového procesu a marodka se vyprázdní,” přál si v týdnu kouč Erich Brabec.