Trenér hodnotí utkání v Pardubicích

První porážku mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří v sobotním utkání podlehli Pardubicím nejtěsnějším možným rozdílem – 0:1. O prohře rozhodl gól ze závěru prvního poločasu. Vlašimští však mohli vyrovnat, ale pokutový kop lapil brankář Letáček.

“Neproměněná penalta? I to se někdy stane,” nezlobil se na Pavla Pilíka trenér Mašek při hodnocení utkání pro regionální deník. Vlašimskému trenérovi vadila jiná věc. Byl to především ne moc povedený začátek utkání. „Celkově máme s první polovinou zápasu problém od začátku sezony, je to stejný případ,” podotkl trenér poraženého týmu.

Ve druhém poločase byl výkon středočeského týmu o poznání lepší, ale oproti minulým utkáním bez gólového efektu. V samém závěru zápasu chtěli jít hosté samozřejmě do tlaku a vynutit si vyrovnání, ale závěrečný tlak se nekonal.  “Žasnu, že na konci utkání nedostaneme míč nahoru do vápna. Může se prohrát, ale nějakým způsobem,“ zlobil se na své svěřence Michal Mašek.

zdroj: Pardubický deník, Tomáš Rais.