Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Trenér Šmejkal po utkání s Třincem

Vyhrát! To byl před nedělním utkáním s Třincem jasný cíl vlašimského týmu. A povedlo se! Utkání hrané v zimních podmínkách se nakonec podařilo domácí Vlašimi dotáhnout do vítězného konce. Vítěznou branku zaznamenal již v patnácté minutě Fortune Bassey a mohl si tak se svými spoluhráči poprvé na jaře užít vítězný chorál. 

„Jo, je to tam,“ ulevilo se ihned po závěrečném hvizdu hlavnímu trenérovi Vlašimi Danielu Šmejkalovi, který mohl být spokojen především s výkonem svých hráčů v prvním poločase. „První poločas byl z naší strany dobrý. Dokázali jsme vstřelit i branku, která byla nakonec rozhodující,“ souhlasil Daniel Šmejkal. Ve druhém poločase však Vlašim musela čelit zvýšené aktivitě hostí a dostala chvílemi pod nepříjemný tlak. „Soupeř zjednodušil hru, nám se nedařilo a dostávali jsme se pod tlak,“ mrzelo Daniela Šmejkala dění ve druhé polovině zápasu.

S postupem času se domácí tým snažil svému soupeři vstřelit uklidňující branku, ale Fortune Bassey a ani nikdo z jeho spoluhráčů nezamířil přesně. „Snažili jsme se hrát na brejkové situace, které jsme si dvě slibné vytvořili, ale bohužel nedokázali z nich vstřelit uklidňující branku,“ poznamenal dále lodivod Vlašimi a dodal: „Postupem jsem hru o něco zlepšili, ale bohužel nenavázali na naši hru z prvního poločasu.“