Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Turnaj starších přípravek minirepublika ve Vlašimi kategorie U10

V sobotu 3. listopadu pořádal tým FC Sellier & Bellot Vlašim – U10 další turnaj „minirepubliky přípravek ročníku 2008 “.Turnaj se hrál ve Vlašimi na UMT v areálu Na Lukách. Turnaje se dále zúčastnili týmy JFA Č.Budějovice, TJ Hradiště, FC Písek, FC MAS Táborsko,TJ Hodonín.

Turnaj byl hrán systémem 7+1 s hrací dobou 1×25 minut. Výkon Vlašimi na tomto turnaji byl zčásti ovlivněn tím, že hráči museli ráno před turnajem odehrát těžké mistrovské utkání na půdě vedoucího týmu soutěže družstva Pravonína – Kondrace, které jim vzalo hodně sil a k tomu je nutné připočítat tři omluvenky kvůli nemoci. I přesto se s tím kluci celkem dobře vypořádali a dosáhli dobrých výsledků. V závěrečných zápasech již fyzicky ztráceli, ale ve 13 hráčích odehráli celkem 185 minut! Za to patří pro kluky velká pochvala. Každé družstvo bylo oceněno dárkem – plaketou a pohárem dle umístění. Celý turnaj byl pod záštitou a s finanční podporou Středočeského kraje.

Výsledky:
Vlašim – JFA Č.Budějovice 2:0 (Branky: Motyčka, Dub M.)
Vlašim – Táborsko 1:3 (Branky: Krucký)
Vlašim – Hodonín 1:1 (Branky: Růžička)
Vlašim – Hradiště 3:1 (Branky: Slabý, Motyčka, Dub J.)
Vlašim – Písek 2:2 (Branky: Krucký,Slabý)

Sestava Vlašimi: Šnaidr – Kohout, Kolman, Maršíček, Dub Marek, Krucký, Motyčka, Slabý, Budil, Růžička, Dub Josef, Muller, Král. Trenéři: Michal Kolman a Miroslav Dub.