V Berouně vysoká výhra a postup

Hladký postup si připsali fotbalisté Vlašimi v tuzemském fotbalovém poháru, když zvítězili vysoko 11:0 na půdě divizního celku Český lev – Union Beroun.

Beroun – Vlašim 0:11 (0:5)

Branky: 6., 43. a 53. Alijagič, 38. a 75. Višinský, 64. a 72. Sváta, 3. Červenka, 40. Zinhasovič, 66. Lacina (vlastní), 89. Breda.

Sestavy: Beroun: Novák (46. Šebek) – Pelikán (46. Sabou), Lhotka, Lacina, Tarhaj, Pipiška, Štrougal (20. Poslední), Pošmurný (78. Tlamsa), Landa (78. Šikanedr), Novák, Soukup

Vlašim: Řehák – Alijagič (68. Hošek), Křišťan (46. Breda), Červenka (26. Višinský), Starý, Zinhasovič (46. Rigo), Kozel, Janda, Sváta, Broukal (46. Blecha), Prebsl.

Roli papírového favorita začala Vlašim plnit v samotném úvodu zápasu, kdy se trefil Marek Červenka a Denis Alijagič. Do poločasové přestávky si vlašimští fotbalisté vypracovali pětibrankový náskok díky trefě Višinského, Zinhasoviče a druhém zásahu Alijagiče. Po změně stran se pokračovalo ve stejném duchu a hosté domácím zle zatápěli. Hattrick zkompletoval na začátku druhého poločasu Denis Alijagič a dvakrát se mezi střelce zapal například i Matěj Sváta. Vlašim nakonec zvítězila hladce 11:0, když se ještě prosadil Breda a Višinský. Vlašim tak postoupila do druhého kola MOL Cupu.