V neděli hostíme Duklu!

Poslední domácí utkání podzimní části letošního ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY před sebou mají fotbalisté Vlašimi, kteří na svém stadionu přivítají v rámci 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY pražskou Duklu.

FC Sellier & Bellot Vlašim

Vlašimští fotbalisté si před reprezentační přestávkou přivezli tři body z dalekého Třince a udrželi si tak kontakt s čelem tabulky. Aktuálně má tým vedený trenérem Martinem Hyským na svém kontě třiadvacet bodů a nachází se na čtvrté pozici tabulky druhé nejvyšší fotbalové soutěže.

Reprezentační přestávku si Vlašim vyplnila přípravným duelem proti třetiligovému celku Loko Vltavín. Nejlépe střílející tým druhé nejvyšší soutěže musel doma překousnout porážku 2:3.

FK Dukla Praha

Pražský celek během podzimní části soutěže dokázal nasbírat rovněž třiadvacet bodů a nachází se pouze o skóre za Vlašimí na pátém místě. V posledním utkání dokázal pražský celek na domácím trávníku porazit rozjetou Zbrojovku Brno díky brance Buchvaldka. Dres nedělního soupeře také obléká ještě v loňské sezóně hráč Vlašimi – Ondřej Ruml.

Vzájemná bilance

Osm vzájemných utkání od roku 2009 odehráli proti sobě oba nedělní soupeři. Čtyřikrát se radovali z výhry hráči Dukly, jedno utkání skončilo remízou a tři duely vyhrála Vlašim.

Podmínky pro vstup na stadion:

• Dokončeno očkování (minimálně 14 dnů od aplikace 2. dávky)
  • Potvrzení o negativní PCR testu (ne starší než 3 dny)
  • Potvrzení o negativním antigenním testu provedeném zdravotníkem (ne starší než 24 hodin)
  • Potvrzení o prodělané nemoci (prodělání nemoci v posledních 180 dnech)

Nedělní utkání 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Vlašimí a Duklou startuje na stadionu v Kollárově ulici ve 13:30.