Aktuality

Aktuální informace a oznámení

V Příbrami výhra 3:0

V druhém přípravném utkání se Vlašimi dařilo o poznání lépe a v sobotu přesvědčivě vyhrála na půdě druholigové Příbrami 3:0. První branku vstřelil Horský, ve druhém poločase si domácí dali vlastní branku a skóre upravil Gning.

Příbram – Vlašim 0:3 (0:1)

Branky: Horský, vlastní, Gning.

Sestava Vlašimi: Vágner – Hošek, Breda, Halinský, Šnajdr (26. Raffael) – John, Suchan, Toula, Onije, Rigo, Gning. Střídali: Janda, Šimeček, Langhamer, Sow, Horský.

Od úvodního hvizdu byla Vlašim aktivnějším týmem, který šel i zaslouženě do vedení, které obstaral Horský. I nadále byla v první půli družina trenéra Martina Hyského lepším týmem a své vedení uhájila do konce poločasu.

Po změně stran se hra více vyrovnala, ale branky padaly pouze do domácí sítě. V 51. minutě si dokonce domácí vstřelili nešťastný vlastní gól a zaslouženou výhru vlašimského celku pečetil v závěru utkání útočník Abdallah Gning. Další utkání letní přípravy odehraje Vlašim v sobotu 9. července na hřišti v Temelíně proti prvoligovému celku z Českých Budějovic, kde je nyní na zkoušce i David Broukal.