Aktuality

Aktuální informace a oznámení

V sobotu s Opavou o baráž!

Přímý souboj o příčky zaručující účast v baráží o první ligu je na programu v sobotu od 17:30 ve středočeské Vlašimi. Aktuálně třetí Vlašim bude na svém stadionu hostit druhou Opavu. 

Když před zahájením jarních bojů ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE znělo z vlašimské kabiny, že tým chce hrát o příčky zajišťující baráž o nejvyšší soutěž, tak si mnozí fotbalový příznivci klepali na čelo, ale soubor trenéra Martina Hyského čelo tabulky během jara neopustil a před zahájením posledního zápasu je na třetí pozici, která baráž zaručuje. „Máme před sebou poslední zápas proti týmu Opavy, který rozhodne o tom, zda budeme baráž o první ligu hrát, či nikoli,“ je si vědom předseda klubu Petr Lajda, který na sobotní odpoledne zve na stadion všechny příznivce, pro které klub připravuje slosování o zajímavé ceny.

Vlašim hostí druhou Opavu, která má náskok jednoho bodu a v dalším souběžně hraném utkání hraje čtvrtá Líšeň na hřišti Žižkova. Rozdíl mezi Vlašimí a Líšní je lepší vzájemná bilance. Blaničtí rytíři mají tedy svůj osud ve svých rukách. „Za kluky z kabiny můžu slíbit našim fanouškům, že v sobotu uděláme maximum pro úspěch,“ říká před zápasem 30. kola kapitán týmu Petr Breda.

O náboj sobotního duelu je tedy určitě postaráno a nám nezbývá nic jiného než vás všechny srdečně pozvat do ochozů našeho stadionu v sobotu 14. května od 17:30!