Aktuality

Aktuální informace a oznámení

V sobotu se Vlašim představí v Třinci

K druhému venkovnímu utkání v řadě vyrážejí fotbalisté Vlašimi v rámci 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Tým vedený trenérem Martinem Hyským se utká o další body do tabulky s Třincem na jeho hřišti. Výkop utkání je v sobotu 6. listopadu v 10:15 na třineckém stadionu. 

FK Fotbal Třinec 

Třinečtí fotbalisté od začátku letošního ročníku bojují v sestupovém pásmu. Po neuspokojivých výsledcích vedení klubu nakonec sáhlo na konci srpna ke změně na postu hlavního trenéra, kdy Františka Straku nahradil Martin Zbončák. Po taktovkou nového trenéra začal Třinec sbírat body. Do současné doby zvládli třinečtí fotbalisté nasbírat celkem devět bodů s bilancí tří výher a jedné remízy.

Cennou výhru přivezli svěřenci Martina Zbončáka v minulém kole z Příbrami, kde vyhráli těsně 1:0. „Musím přiznat, že jsme měli i štěstí, ale počítají se tři body,“ hodnotil s úsměvem vydařené utkání brankář Třince Adamuška na klubovém webu. Nyní se však on i jeho spoluhráči chystají na sobotní utkání s Vlašimí. „Věřím, že s naší stoupající formou můžeme uhrát tři body. Přijede nepříjemná Vlašim, která hraje kombinační fotbal a má dobré brejky. Doma budeme my, uděláme vše pro to, aby tři body zůstaly v Třinci,“ dodal brankář soupeře.

FC Sellier & Bellot Vlašim 

Vlašim v minulém týdnu zajížděla na horkou půdu brněnské Zbrojovky a aspirantovi na postup do nejvyšší soutěže pořádně zavařila. Do vedení dostal středočeský celek kanonýr Alijagič. Brno však dokázalo do konce zápasu vývoj otočit a nakonec porazit Vlašim 2:1. Výkonem však Vlašim za svým soupeřem rozhodně nezaostala. „Předvedli jsme solidní výkon a je škoda, že jsme odjeli bez bodů,“ povzdechl si po utkání trenér Martin Hyský.

Nyní se však jeho tým naplno koncentruje na sobotní utkání na půdě Třince, kde chce jistě naplno bodovat. K utkání navíc tým vyráží vzhledem k dopolednímu výkopu s předstihem, tedy v pátek odpoledne.

Vzájemné zápasy

Od roku 2009 na sebe sobotní soupeři narazili celkem ve dvaadvaceti zápasech. Lépe je na tom Vlašim, která dokázala hned dvanáct zápasů vyhrát. Čtyři duely pak skončily remízou a šestkrát se radoval Třinec. Skóre z těchto zápasů je 35:27 z pohledu Vlašimi.

Zápas 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Třincem a Vlašimí startuje v sobotu 6. listopadu v 10:15 na stadionu Rudolfa Labaje v Třinci.