Víkendové výsledky

Své mistrovské zápasy odehrály během uplynulého víkendu pouze celky hrající krajské popřípadě celostátní soutěže.  Okresní soutěže byly pro nepřízeň počasí odloženy. První jarní zápas mají za sebou například vlašimské ženy.

A-tým:

FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Dukla Praha 3:4 (0:3)

Branky: 48. Horský, 51. Halinský, 57. D. Vala II – 26. a 40. Moulis, 33. Hrubeš, 74. Šebrle. ŽK: Horský – Zapletal, Havelka.

Sestavy: Vlašim: Vágner – Vala, Vilotić (46. Nogha), Halinský, Onije (46. Heppner) – Smejkal (82. Janda), Křišťan, Suchan, Rigo, Solomon – A. Svoboda (46. Horský).

B-tým:

SK Úvaly – FC Sellier & Bellot Vlašim B 2:2 (2:2)

Branky: 20. Flóro, 37. Urban – 32. Jan Šanda, 34. Jíra. ŽK: Pajk, Jíra (oba Vlašim).

Sestava Vlašimi: Jar. Šanda – Pajk (83. Brabenec), Lhotka, Novotný (66. Houda), Žirovnický (66. Blažek), A. Pešek, Jan Šanda, M. Pešek (23. J. Pešek), Jíra, Skiba, Lažan.

Ženy:

Čechie Tuklaty – FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1 (0:0)

Branky: 49. Slavíková.

Sestava Vlašimi: Fialková – Vávrová, E. Rosová, Vafková, Lupačová, Soukupová, Slavíková, Markéta Procházková, Kňazíková, Zídková, Martina Procházková. Střídali: Novotná, V. Rosová, Pištěková, Dušková, Dvořáková, Kalvodová.

První jarní zápas ženy odehrály v Tuklatech. Od začátku byl zápas velmi bojovný. První poločas domácí hráčky měly více ze hry a více šancí na vstřelení branky. Obrana Vlašimi v čele s brankářkou Fialkovou však držela čisté konto. Druhý poločas začal náporem hostujících hráček, který vyústil ve 49. minutě brankou Slavíkové. V 73. minutě navíc Martina Procházková byla faulovaná v pokutovém území, ale Vávrová penaltu nevyužila ke zvýšení náskoku. Zbytek utkání si děvčata z Vlašimi pohlídala a z Tuklat si vezou vybojované vítězství 1:0.

Dorost U19:

FC Sellier & Bellot Vlašim – Fotbal Neratovice-Byškovice 1:0 (1:0)

Branky: 28. Pajk. ŽK: Mejstřík, Rytina, Pohorský, A. Pešek, Jadamus – Kosina.

Sestava Vlašimi: Mejstřík – Dub (71. Z. Tichý), Pajk, Jíra (71. Benda), Rytina (60. Jadamus), Pohorský (71. J. Pešek), Lhotka, Franěk, Zvára, Peška, A. Pešek.

Dorost U17:

FC Sellier & Bellot Vlašim – Fotbal Neratovice-Byškovice 6:0 (4:0)

Branky: 35. a 38. J. Pešek, 13. Jadamus, 45. Říha A., 67. Čičatka, 88. Růžička. ŽK: Zachoval (Vlašim).

Sestava Vlašimi: Tomčala – Benda, Kristl, Jadamus, J. Pešek (80. Zeman), Franěk (73. Hůdek), Motlíček (57. Růžička), Zachoval, Veselý (46. Čičatka), A. Říha (80. Vlasák), M. Říha.

Dorostenky:

FC Sellier & Bellot Vlašim – TJ Sokol Třebeš 1:2 (1:2)

Branky: 13. Pánková – 4. Fejglová, 19. Pakostová.

Sestava Vlašimi: Dvořáková – Pánková, Lizáková, Táborská, Štětinová, Podhrázská, Buriánková, Prégrová, Krchová, Kučerová, Rezková. Střídali: Pechmanová, Oulická, Kruchňová, Nováková, Štěpánková.

Žáci U15:

FC Sellier & Bellot Vlašim – FC Táborsko 1:2 (0:1)

Branky: 63. Veselý – 30. Novotný, 58. Kunt.

Sestava Vlašimi: Šneidr – Maršíček, Růžička, J. Dub, Veselý, Slabý (23. Štauber), Kolman, Mach, Budil, M. Dub (64. Fulín), Yakushev.

Žáci U14:

FC Sellier & Bellot Vlašim – FC Táborsko 0:2 (0:1)

Branky: 36. Erfaňuk, 64. Vesecký.

Sestava Vlašimi: Štěpina – Brabenec, Pokorný, Matějka (58. Štauber), Hanuš, Říha, Šípek (41. Pěkný), Kahoun, Fulín (72. Mach), Musil (77. Kapek), Šimánek.

Žáci U13:

SK Klatovy 1898 – FC Sellier & Bellot Vlašim 9:0 (2:0)

Branky: 31., 52., 59., 64. a 88. Rauner, 4., 23. a 35. Kroulík, 33. Smolík.

Sestava Vlašimi: Lizák, Vesecký – Matyáš, Burget, V. Soukup, Pavlis, D. Soukup, Kouba, Jarolím, Pírek, Žirovnický. Střídali: Zeman, Kucharčík, Šnajberková.

Žáci U12:

SK Klatovy 1898 – FC Sellier & Bellot Vlašim 12:8 (3:2)

Branky: 1. , 9., 29., 62., 64. a 86. Florea, 44. a 75. Hamák, 49. a 89. Vacovský, 54. Kacerovský, 88. Schmidt – 6., 63. a 76. Podešva, 55. a 66. Jusko, 4. Schmidt (vl.), 73. Seidl, 85. Stegbauer.

Sestava Vlašimi: Čejka – Seidl, Štegbauer, Šic, Podešva, Jusko, Močkoř, Pajková, Tulach, Vopálenský, Vebr. Střídali: Dao, Vlasáková, Dojava, Drtina, Zamrazil.