Vítězná generálka

Generálku před startem nového ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mají za sebou fotbalisté FC Sellier & Bellot Vlašim, kteří na svém stadionu přivítali Přepeře. Utkání skončilo výhrou Vlašimi 3:0. Dvakrát se v utkání trefil záložník Filip Šimeček a jednu branku přidal Ladislav Janda.

Vlašim – Přepeře 3:0 (2:0)

Branky: 32.(z pen.) a 35. Šimeček, 82. Janda.

Sestava Vlašimi: Kolář – Labík, Kričfaluši, Kulhánek (65. Dostál), Heppner (65. Janda) – Šubert (65. Breda), Šimeček (46. Beran), Onije, Musil (65. Toula), Šmiga – Singhateh (65. Biegon).

Poslední přípravné utkání odehrála Vlašim na svém domácím stadionu v Kollárově ulici s třetiligovým týmem FK Přepeře. Domácí tým byl v roli favorita, ale jednoduchý zápas jej nečekal. I hosté dokázali v úvodu utkání kombinovat před vápnem Vlašimi, ale nebezpečné zakončení a ohrožení branky hosté vytěžit nedokázali. To Vlašim byla o něco nebezpečnější a ve 23. minutě zachránila Přepeře tyč! O pár chvil později se domácí zjevili sami před brankářem, ale míč šel nakonec o kousek mimo. Skóre se měnilo až po nařízené penaltě, kterou zkušeně proměnil Filip Šimeček – 1:0. Tentýž hráč byl o pár chvil později zužitkoval ideální pas před branku a Vlašim vedla o dvě branky. První poločas mohl skončit i tříbrankovým náskokem Vlašimi, ale proti byl hostující brankář.

Po změně stran Vlašim jasně ukazovala, že je o soutěž výš a tlačila svého soupeře více do defenzivy. Prosadit se však Vlašim dlouhé minuty nemohla. Až v 82. minutě si našel míč před brankou střídající Ladislav Janda, který se nemýlil a zvýšil na konečných 3:0 pro domácí celek, který tak letní přípravu zakončil výhrou.