Vítězná série končí, Prostějov – Vlašim 3:2

Zajímavé utkání odehráli fotbalisté Vlašimi v sobotu na půdě Prostějova. Družina Martina Hyského po prvním poločase prohrávala 0:1. Nakonec dokázala zápas otočit ve svůj prospěch, ale poslední desetiminutovka nakonec patřila domácím a ti nakonec zvítězili 3:2.

Prostějov – Vlašim 3:2 (1:0)

Branky: 25. Kušej, 78. Amobi, 85. Bartolomeu – 62. Zlatohlávek, 67. Suchan. ŽK: Urbanec, Kušej - Suchan, Hošek.
 Prostějov: Bárta – Zapletal, Schaffartzik, Zukal, Urbanec – Kušej, Omale, Jiráček (67. Kopřiva), Hönig (65. Amobi) – Bartolomeu, Koudelka (C) (88. Bialek).
Vlašim: Vágner – Křišťan, V. Svoboda, Jurásek – Lehoczki, Zinhasović (88. Icha), Broukal (C) (88. Toula), Hošek, Rigo (57. Gning) – Suchan, Zlatohlávek (71. Solomon).

První poločas utkání přinesl více spokojenosti na straně Prodstějova, který se ve 25. minutě dostal do vedení zásluhou Kušeje. Vlašim měla sice více ze hry a míč častěji na svých kopačkách, ale gólově se prosadit nedokázala a spokojenější odcházeli do kabin domácí, kteří ještě litovali jedné zahozené šanci, kdy Vágner zneškodnil pokus Zapletala.

Po změně stran byl k vidění stejný obrázek hry. Hosté drželi více mít na svých kopačkách a postupem času se dopracovali i k ohrožení branky soupeře. Nakonec přišlo i zasloužené vyrovnání, které obstaral Tomáš Zlatohlávek v 62. minutě. Netrvalo dlouho a Vlašim se radovala podruhé, když se trefil Jan Suchan. V tu chvíli to s nadějemi domácích vypadalo bídně, ale závěrečná čtvrthodina nakonec ukázala sílu prostějovského týmu a po gólech Amobiho a Bartolomea byl stav nakloněn na domácí stranu. Vlašim se dokázala v nastavení dostat k vyrovnání, ale její branka nebyla nakonec uznána a série pěti výher v řadě tak skončila.