Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašim hlásí dvě nové posily!

Dva nové hráče přivítal ve svém kádru trenér FC Sellier & Bellot Vlašim Daniel Šmejkal. Na hostování do středočeského celku přichází brankář Jakub Markovič z pražské Slavie a z Dynama České Budějovice útočník Fortune Bassey. U obou fotbalistů se jedná o hostování do konce jarní části letošního ročníku.

Jakub Markovič (19 let) je odchovancem Přerova odkud se přes Olomouc dostal do mládežnických výběrů Slavie Praha. Zde se podařilo mladému brankáři získat tituly v dorostenecké lize U17 a U19. Markovič rovněž nastupuje za mládežnické reprezentace a v A-týmu Slavie odchytal zatím dvě utkání. Jeden start v nejvyšší soutěži si připsal i během podzimního hostování v Mladé Boleslavi. Na jaře bude mladý brankář hájit barvy Vlašimi ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE.

Fortune Bassey (22 let) je útočník původem z Nigérie. Svou cestu po českých pažitech započal v dresu pražských Bohemians roku 2018. Zde nastupoval především za juniorku odkud se dostal do třetiligového Radotína. V jeho dresu dokázal nastřílet 23 branek a po tomto výkonu se stěhoval do druholigového Ústí nad Labem. Zde dokázal v osmadvaceti utkáních nastřílet pět branek. V létě 2020 přestoupil do prvoligového celku z Českých Budějovic, který jej nyní poslal na hostování do Vlašimi.

(foto zdroj: dynamocb.cz, slavia.cz)