Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašim míří k dalšímu utkání do Hradce Králové

Zajímavý souboj dnes čeká svěřence trenéra Daniela Šmejkala. Tým od bájné hory Blaník míří v rámci 26. kola na půdu favorizovaného Hradce Králové. Zápas začíná dnes v 17:00. 

Na fotbalový stadion v Hradci Králové cestují vlašimští hráči po čtyřech výhrách v řadě a s klidným náskokem na sestupové pozice. “Situace je příznivá, ale samozřejmě body chceme sbírat dále,” nenechává se ukolébat aktuální situací trenér Vlašimi Daniel Šmejkal. 

Vlašim v posledním utkání na domácím pažitu porazila Varnsdorf těsným rozdílem 2:1. “Byl to náročný zápas, který jsme ubojovali a určitě jsme rádi, že jsem zápas vyhráli,” byl spokojený s bodovým ziskem Šmejkal. 

Votroci z Hradce Králové patřili před startem sezóny mezi jedny z favoritů, kteří se mají pohybovat na špičce druholigové tabulky. Svěřenci trenéra Frťaly tuto prognózu naplnili a aktuálně se drží na šesté příčce s nevelkým odstupem na třetí příčku zaručující účast v baráži. 

V posledním utkání Votroci narazili na rivala z Pardubic. Na půdě vedoucího celku Hradec Králové nakonec uhrál bezbrankovou remízu. „Bod z derby je cenný. Je to zisk z venku, od prvního týmu tabulky,” hodnotil bodový zisk svého týmu trenér Frťala na klubovém webu Hradce Králové. 

Poslední vzájemné měření sil na podzim ve Vlašimi skončilo výhrou Hradce Králové 2:0, když se trefil Čech a po něm Firbacher. 

Čtvrteční utkání mezi Hradcem Králové a Vlašimí startuje v 17:00.