Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Vlašim přehrála v dalším utkání Táborsko

Druhé přípravné utkání od vynucené koronavirové přestávky odehráli fotbalisté Vlašimi. Dnes odpoledne nastoupili na domácím stadionu proti jihočeskému Táborsku. Po prvním poločase bylo skóre vyrovnané, ale ve druhém dějství přece jen domácí potvrdili roli favorita a nakonec slavili výhru 3:1. 

FC Sellier & Bellot Vlašim – FC MAS Táborsko 3:1 (1:1) 

Branky: 30. Dias, 52. Fotr, 62. Diamé – 15.

Sestava Vlašimi: I. poločas: Bačkovský – Hašek, Štochl, Broukal, Frizoni – Janda, Breda, Svoboda, Záviška – Vrána, Dias. II. poločas: Řehák – Kadlec, Sváta, Vedral, Frizoni (68. Alessandro) – Plachý, Janda (68. Sklenička), Průcha, Blecha – Diamé, Fotr.

Do druhého přípravného utkání nevstoupila Vlašim moc dobře a po čtvrthodině hry šel jihočeský celek do vedení. „První půlhodina zápasu nebyla z naší strany povedená, ale poté jsme dokázali hru vyrovnat a zlepšili se,“ komentoval úvod utkání trenér Vlašimi Daniel Šmejkal. Jeho slova potvrzuje vyrovnávací branka, která přišla z kopaček Diase po půlhodině hry. Ve druhém poločase domácí protočili sestavu a jejich hra se výrazně zlepšila.

„Ve druhém poločase už jsme potvrdili roli favorita a dokázali jsme zápas dotáhnout do vítězného konce,“ byl spokojenější domácí trenér po brankách Fotra a Diamého. „Musím uznat, že v dnešním utkání jsme měli hodně rezerv oproti minulému utkání v Pardubicích,“ nešetřil Šmejkal kritikou k výkonu svého týmu. „Do obnovení soutěže máme devět dnů a musíme zapracovat na tom, abychom byli dobře připraveni a zvládli náš úkol, kterým je záchrana soutěže,“ dodal.