Vlašim přejela v poháru i Domažlice

Druhé utkání v rámci MOL Cupu mají za sebou fotbalisté FC Sellier & Bellot Vlašim. Výběr Martina Hyského odcestoval ve středu k utkání 2. kola poháru na půdu třetiligových Domažlice. Lídr ČFL nedokázal svému soupeři vzdorovat a po výhře 7:1 jde Vlašim dál.

Domažlice – Vlašim 1:7 (0:3)

Branky: 62. Dvořák – 8. Uzlík (vla.), 18. a 87. Červenka, 42. Svoboda, 54. Janda, 66. Rigo, 84. Alijagič.

Sestavy: Domažlice: Brych (85. Červený) – Teršl, Limberský (58. Mužík), Kuhajda, Uzlík (58. Jahn), Rychnovský (66. Černý), Brabec, Hrubý (C), Pavlík, D. Černý (58. Černý V.), Pinc.

Vlašim: Surovčík – Svoboda, Červenka, Višinský (46. Alijagič), Zinhasovič, Kozel (79. Hošek), Janda (70. Sváta), Broukal, Blecha (46. Křišťan), Zlatohlávek (46. Rigo), Prebsl.

Gólové hody na stadionu v Domažlicích začaly již v osmé minutě, kdy poslal míč do sítě domácí Uzlík, ale ke smůle Jiskry to bylo do sítě vlastní. O deset minut později to bylo již 2:0 pro Vlašim, když se prosadil Marek Červenka. Do poločasu ještě uklidnil vlašimskou lavičku svým gólem Václav Svoboda. Tři branky však hostům nestačily a po změně stran se dokázal prosadit Ladislav Janda. Domácím se povedlo snížit brankou Dvořáka, ale poté již úřadovali pouze hosté. Trio Rigo, Alijagič a Červenka zařídilo konečnou výhru Vlašimi 7:1 a hladký postup do další fáze tuzemského fotbalového poháru. V utkání si také odbyl premiéru v dresu Vlašimi brankář Jakub Surovčík.