Vlašim přivítá Duklu

Před reprezentační přestávkou se vlašimští fotbalisté představí na domácím stadionu, kde přivítají pražskou Duklu. Utkání 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je programu v sobotu 7. října od 16:00.

Pražský celek jede do Vlašimi jako aktuálně druhý celek tabulky, který v letošním roce zatím dává zapomenout na nevýrazný podzim loňské sezóny a zatím se řadí mezi nejlepší celky soutěže. Tým trenéra Petra Rady nasbíral v dosavadním průběhu soutěže celkem třiadvacet bodů po sedmi výhrách, dvou remízách a dvou porážkách.

V minulém kole Dukla vyrazila na Hanou, kde se utkala s rezervou Sigmy Olomouc. Pražané se nakonec radovali z nejtěsnější možné výhry 1:0 díky brance Davida Kozla z 52. minuty zápasu.

I Vlašim v letošní sezóně zažívá vydařenější podzim v druhé nejvyšší soutěži oproti loňskému roku. Středočeský celek zatím z jedenácti odehraných duelů prohrál jediný, v šesti případech remizoval a čtyřikrát dokázala Vlašim vyhrát. Aktuálně je tak tým Martina Hyského na čtvrté pozici s osmnácti body.

Utkání 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY startuje na stadionu v Kollárově ulici v sobotu 7. října od 16:00.